Home Vývoj SW, správa serverů Řízení IT projektů E-marketing, PPC SEO optimalizace VPS hosting Ústředny, call centra Kontakt

IT-TechCZ s.r.o.

Chytrá řešení v oblasti softwaru a služeb

Outsourcing IT - služby IT konzultanta, IT poradenství

Díky našim letitým zkušenostem jsme schopni poskytovat poradenství v oblasti softwaru, hardwaru a nejrůznějších služeb. Pokud si nevíte rady se svým projektem, řešíte cestu jakou se vydat, potřebujete navrhnout nejlepší řešení pro další postup, obraťte se na nás! Rádi Vám poskytneme cenné informace.

Informace jsou v praxi tím nejdražším a současně nejdůležitějším prostředkem pro další rozhodování. V praxi mohou nastat nejrůznější situace, které je třeba řešit a správně se rozhodnout. Může jít o jednoduché případy, ale také o složité situace vyžadující důkladný rozbor či analýzu rizik. Služby IT konzultanta, které poskytujeme, se dotýkají mnoha oblastí informačních technologií. Může jít o návrhy týkající se nového projektu, rozbor složitých problémů spojených s hardwarem a softwarem, případně spojených s nestabilitou současných existujících řešení. Můžete požadovat stanovisko nestranného IT-experta pro další rozhodování, jehož výstupem může být protokol (elaborát), nebo pouhý telefonní rozhovor či prostá zpráva v podobě e-mailu. Informace, které takto získáte Vám zaručeně pomohou v dalším rozhodování, poskytnou Vám pohled na věc, rozbor situace a případně povedou k hotovému řešení celé záležitosti. Služby konzultanta lze následně provázat také s outsourcing službami vývojáře, správce serverů, nebo se službou kompletního vedení Vašeho projektu, které rovněž nabízíme.

Ceník služeb

Služby IT konzultanta: 1 000 Kč/ hodinu

Kontakt

Společnost IT-TechCZ s.r.o.
vedená u Krajského osudu v Brně,
spisová značka C 95878,
IČ: 05521491
Podivice 33, 683 21
kontakt@it-techcz.com
tel.: +420 910 111 426