Přehled našich služeb 910 111 426 kontakt@it-techcz.com

IT-TechCZ s.r.o.

Váš poskytovatel IT služeb na klíč

Zakázkový vývoj software

Spolupráce s námi je radost

Hledáte-li vývojáře pro svůj projekt, pak jste zde správně. Rádi Vám poskytneme služby našeho kolektivu vývojářů. Máme za sebou několik úspěšných projektů. Neomezujeme se přitom jen na frontend nebo jen na backend. Snažíme se mít co nejširší přehled a stále se zdokonalovat. Zkušenosti a znalosti jsou pro nás tím nejcennějším co stojí za kvalitou naší práce. S každým dalším projektem se posouváme vpřed.

Vývoj pro Raspberry PI

Raspberry PI je naší velkou doménou. Díky zkušenostem z vlastního projektu v oblasti programovatelné automatizace home-systems.cz a několika externím zakázkám jsme v tom opravdu dobří. Hravě pro Vás připravíme instalaci obrazu paměťové karty šetrnou vůči jejímu přepisování. Vytvoříme pro Vás software, který zvládne obsluhovat připojený hardware jako je LTE modem, čtečka čárových kódů, WiFi, ISM modul, atd. Raspberry PI poskytuje dostatečný výkon i pro zpracování videa, zpracování signálů, apod. Tento unikátní mini-počítač je skvělý kandidát pro IoT a embeded řešení, jako jsou různé kiosky, apod. Jsme připraveni uspokojit všechny Vaše požadavky v této oblasti.

Vývoj pro server od A do Z

Vývoj pro server je ruku v ruce spojen i s přípravou prostředí na serveru. Oba tyto požadavky jsme připraveni uspokojit. Jako vývojáři si rozumíme s jazyky PHP 7, Python 3, Bash, HTML 5, CSS3, MariaDB, SQLite. Máme zabroušeno i do Ruby a frameworku Ruby O Rails. Jsme schopni řešit řadu speciálních úloh. Pokud narazíme na něco nového, umíme si obstarat potřebné informace a velmi rychle se zorientovat.

Vývoj klientské aplikace

V tomto směru se nejvíce kamarádíme s Javou. Jazyk Java je skvělým nástrojem pro realizaci přenositelné aplikace, tedy takové, kterou lze spustit na počítači s Windows i Linuxem.

Něco extra není problém

V minulosti jsme spracovali na různých jiných projektech, například v Assembleru pro 8051, HC08, PIC, nebo v jazyce v jazyce C. S ohledem na moderní vývoj trendů je poptávek v této oblasti méně. Jsme však připraveni je také uspokojit. Vývoj pro Android není našim denním chlebem, ale i tuto oblast jsme schopni pokrýt. Je-li Vaše zadání speciální, rádi se s ním přinejmenším seznámíme.

Vývoj software na klíč

1

Kontaktujte nás

Probereme Vaše požadavky.

2

Navážeme spolupráci

Závazky utvrdíme smlouvou o dílo.

3

Pustíme se do toho

Zůstaneme ve spojení s Vámi.

Hodinová sazba za služby IT vývojáře: 600 Kč

Portfolio projektů na kterých jsme pracovali

Aplikace Java Tunnel - aplikace v Javě pro vzdálenou technickou podporu zákazníkům projektu odorik.cz. Aplikace integruje VNC server a nástroje pro skenování sítě, rozpoznání síťových zařízení a zpřístupnění zařízení na LAN síti zákazníka pro potřeby supportu.

Aplikace Odorik Callback - aplikace pro Android zařízení umožňující volat zákazníkům odorik.cz formou zpětného volání. Aplikace poskytuje několik dalších funkcí.

Aplikace Odorik Callback 2 - aplikace pro Android zařízení umožňující volat zákazníkům odorik.cz formou zpětného volání. Druhá verze aplikace nabízí redesignované uživatelské rozhraní, poskytuje nové funkce a snadné ovládání.

Projekt Virtuální servery 4smart.cz - Kompletní realizace projektu od osvojení virtualizační technologie a úzpůsobení Linuxového jádra a modulů vlastním potřebám přes implementaci backendu, frontendu, billing systému, šablon hotových instalací a dalších subsystémů.

Projekt home-systems.cz - Vlastní projekt v oblasti programovatelné automatizace a chytré domácnosti. Vlastní HW a SW realizace Univerzální řídicí jednotky, osvojení různých technologií, průnik do reverzního inženýrství za účelem využití existujících ISM zařízení.

Projekt letstrololol.cz - Rebuild konceptu původního řešení (jeden http server a jedna databáze) do podoby konceptu cloudové aplikace schopné využívat různá virtualizační řešení současně, což umožňuje neomezený růst projektu a zvládání dále rostoucích náporů návštěvnosti.

Projekt meatgolf.com - Software pro ostrovní kamerový systém a serverovou část.

Projekt dropohs.cz - Návrh a realizace cloudové služby systému e-shopů (Eshop As a Service). Nyní zajišťujeme provoz tohoto partnerského projektu na našich serverech.

Několik projektů postavených na Raspberry PI - Bojužel jsme vázaní mlčenlivostí (NDA).