Home IT konzultace Řízení IT projektů E-marketing, PPC SEO optimalizace VPS hosting Ústředny, call centra Kontakt

IT-TechCZ s.r.o.

Chytrá řešení v oblasti softwaru a služeb

Outsourcing IT - Vývoj software na zakázku, správa serverů

Hledáte vývojáře, který pro Vás napíše informační systém, web, script nebo aplikaci? Máte existující projekt a chcete jej dále rozvíjet? Hledáte někoho, kdo zajistí správu Vašeho fyzického nebo virtuálního serveru, postará se o aktualizace, zajistí instalace a přípravu prostředí podle požadavků? V tom případě jste zde správně.

Připravíme pro Vás řešení na míru - od návrhu po výslednou implementaci. Nabízíme služby v oblasti vývoje softwaru, úpravy existujícího softwaru, přípravy prostředí pro jeho nasazení apod. Při naší práci preferujeme Linuxové systémy pro jejich stabilitu a bezpečnost. Rovněž můžeme zajistit hosting Vašich služeb / softwaru a jejich případnou průběžnou údržbu, Při své práci nejčastěji používáme jazyky: PHP, Python, Bash, Java a Android. Máme letité zkušenosti s provozem databází: MySQL, MariaDB, sqlite3; hlasových VoIP služeb: Asterisk, Elastix, FreePBX; webových serverů: Apache2 a nginx. Mezi další nástroje, které používáme patří: jazyk C, Assembler 8051, jazyk Ruby, framework Ruby On Rails. Kromě tohoto výčtu se realizujeme také v oblasti hardwaru, zejména pokud jde o návrh desek plošných spojů a elektronických zařízeních. Pokud hledáte aktivího vývojáře, neváhejte nás kontaktovat, rádi s Vámi probereme možnou spolupráci.

Portfolio projektů

Aplikace Java Tunnel - aplikace v Javě pro vzdálenou technickou podporu zákazníkům projektu odorik.cz. Aplikace integruje VNC server a nástroje pro skenování sítě, rozpoznání síťových zařízení a zpřístupnění zařízení na LAN síti zákazníka pro potřeby supportu.

Aplikace Odorik Callback - aplikace pro Android zařízení umožňující volat zákazníkům odorik.cz formou zpětného volání. Aplikace poskytuje několik dalších funkcí.

Aplikace Odorik Callback 2 - aplikace pro Android zařízení umožňující volat zákazníkům odorik.cz formou zpětného volání. Druhá verze aplikace nabízí redesignované uživatelské rozhraní, poskytuje nové funkce a snadné ovládání.

Projekt Virtuální servery 4smart.cz - Kompletní realizace projektu od osvojení virtualizační technologie a úzpůsobení Linuxového jádra a modulů vlastním potřebám přes implementaci backendu, frontendu, billing systému, šablon hotových instalací a dalších subsystémů.

Projekt home-systems.cz - Vlastní projekt v oblasti programovatelné automatizace a chytré domácnosti. Vlastní HW a SW realizace Univerzální řídicí jednotky, osvojení různých technologií, průnik do reverzního inženýrství za účelem využití existujících ISM zařízení.

Projekt letstrololol.cz - Rebuild konceptu původního řešení (jeden http server a jedna databáze) do podoby konceptu cloudové aplikace schopné využívat různá virtualizační řešení současně, což umožňuje neomezený růst projektu a zvládání dále rostoucích náporů návštěvnosti.

Ceník služeb

Služby vývojáře (kodéra): 500 Kč/ hodinu/ člověka.
Služby Linux admina: 500 Kč/ hodinu/ člověka.

Kontakt

Společnost IT-TechCZ s.r.o.
vedená u Krajského osudu v Brně,
spisová značka C 95878,
IČ: 05521491
Podivice 33, 683 21
kontakt@it-techcz.com
tel.: +420 910 111 426