Home Vývoj SW, správa serverů IT konzultace Řízení IT projektů SEO optimalizace VPS hosting Ústředny, call centra Kontakt

IT-TechCZ s.r.o.

Chytrá řešení v oblasti softwaru a služeb

PPC marketing, E-marketing, reklama na internetu

Potřebujete zvýšit návštěvnost svých stránek, zlepšit prodejnost svého e-shopu, nebo potřebujete upoutat pozornost uživatelů na Vaši novou aplikaci? Pak jste zde správně. Vytvoříme pro Vás reklamu na Google, Sklik a Facebooku. Váše stránky, e-shop nebo aplikaci představíme tisícům potenciálních uživatelů a zákazníků. Změnu v návštěvnosti Vašich stránek nebo ve využití Vaší aplikace pocítíte již během několika hodin.

Reklama na internetu je mocný nástroj. Denně internet používají miliony lidí, kteří mohou shlédnout Vaši reklamu. Reklama na internetu má oproti jiným formám reklamy (televize, plakáty, letáky) jednu zásadní výhodu - cílení. Vaši reklamu tak mohou vidět lidé určeného pohlaví, věku, koníčků, povolání, apod. Díky tomu je reklama na internetu oproti jiné reklamě mnohem efektivnější. Aby byla reklama na Váš projekt co nejefektivnější, máme stanovený základní postup. Nejprve se seznámíme s Vaším projektem, zjistíme kdo jsou Vaši zákazníci. Dále stanovíme druh reklamy, cílení a rozpočet na reklamu a případně také připravíme grafické podklady. Čím větší rozpočet na reklamu, tím lépe. Vaše reklama poběží déle, osloví více lidí. Jakmile máme k dispozici všechny podklady, uvedeme reklamu na Váš projekt v chod. Vše je transparentní, výsledky Vaší reklamy lze navíc měřit a stanovit tak výslednou efektivitu. Pokud uvažujete o reklamě na internetu, jsme tu abychom Vám pomohli. Kontaktujte nás!

Ceník služeb

E-marketing, reklama na internetu: 550 Kč/ hodinu.

Kontakt

Společnost IT-TechCZ s.r.o.
vedená u Krajského osudu v Brně,
spisová značka C 95878,
IČ: 05521491
Podivice 33, 683 21
kontakt@it-techcz.com
tel.: +420 910 111 426