Home Vývoj SW, správa serverů IT konzultace Řízení IT projektů E-marketing, PPC VPS hosting Ústředny, call centra Kontakt

IT-TechCZ s.r.o.

Chytrá řešení v oblasti softwaru a služeb

SEO analýza, SEO optimalizace pro vyhledávače

Pokud potřebujete zlepšit návštěvnost svých webových stránek, je SEO analýza a SEO optimalizace prvním krokem k úspěchu. Placená reklama je obvykle drahá a netrvá věčně. Pouze správná SEO optimalizace Vám zaručí dlouhodobě vyšší návštěvnost Vašich stránek z internetových vyhledávačů. Pokud chcete zvýšit návštěvnost svého webu, rádi Vám s tím pomůžeme.

Webové stránky mohou být pěkné, barevné a designově zajímavé, ale současně mohou být velmi špatné z pohledu své vyhledávatelnosti. Vyhledávatelnost je přitom klíčová, zejména pro e-shopy, ale i jiné projekty. Špatná vyhledávatelnost znamená nízkou až nulovou návštěvnost z vyhledávačů jako je Google, Seznam a další. Výsledkem SEO optimalizace by měl být web, jehož návštěvnost je oproti původnímu stavu vyšší. Zvýšení návštěvnosti se však neprojevuje ihned, ale změnu lze obvykle zaznamenat až po několika dnech. Samotné SEO optimalizaci předchází SEO analýza. Jde o postupy, které vyhodnotí kvalitu Vašeho webu z pohledu vyhledávatelnosti. Základem všeho je dobře zvládnutá koncepce webu. Webový vývojář by měl při své práci na SEO myslet. Pokud se SEO optimalizací příliž nezabýval, bude původní koncept nutné upravit. Dále musí být každý, z pohledu vyhledávatelnosti úspěšný, web HTML validní. HTML nevalidní web může na různých prohlížečích vypadat jinak a vyhledávače takový web pak zaindexují na spodní příčky ve výsledcích hledání. Rovněž musí být splněna kritéria kladená samotnými vyhledávači. Jen tak může vzniknout postup pro další krok, kterým je SEO optimalizace.

Ceník služeb

SEO analýza (obvykle trvá 1-8h podle složitosti webu): 500 Kč/ hodinu.
SEO optimalizace (doba závisí na nalezených nedostatcích): 450 Kč/ hodinu.

Kontakt

Společnost IT-TechCZ s.r.o.
vedená u Krajského osudu v Brně,
spisová značka C 95878,
IČ: 05521491
Podivice 33, 683 21
kontakt@it-techcz.com
tel.: +420 910 111 426